Wolneodstresu.pl

poczekalnia przyjazna zwierzętom

zwierzę w stresie przyjazna poczekalnia spokojne zwierzę udana wizyta

idea

Co zrobić, aby zaoszczędzić naszemu pupilowi stresu związanego z wizytą u weterynarza? Jak zredukować jego niepewność narastającą w trakcie podróży? W jaki sposób pomóc mu odnaleźć się w nowych, dość ekstremalnych warunkach? Z potrzeby odpowiedzi na te pytania zrodził się pomysł stworzenia strony - wolneodstresu.pl, która pełni funkcję Poczekalni Przyjaznej Zwierzętom. Serwis miał informować o przychodniach objętych projektem i zawierać poradnik pomagający właścicielowi przejść proces leczenia z kotem lub psem.

opis projektu

Prace wykonaliśmy na zlecenie Agencji Funktional, której klientem był Royal Canin. Naszym zadaniem było wdrożenie strony internetowej, która posłuży jako narzędzie do promowania idei Poczekalni Przyjaznych Zwierzętom wśród właścicieli kotów i psów. Postawiliśmy przed sobą wyzwanie - zamknąć daną sekcję w ramach jednego widoku, bez używania scrolli.

wolneodstresu
cięcie animacja programowanie wordpress mobile strona www

zakres działań

Po naszej stronie znalazło się przygotowanie i realizacja strony WWW, w tym - cięcie, animacje i oprogramowanie na podstawie otrzymanych projektów graficznych. Strona została wdrożona na WordPressie i jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Za pośrednictwem strony można m.in. wyszukać przychodnię w dogodnej dla nas lokalizacji. Strona jest w pełni edytowalna przez klienta z poziomu WordPressa.

walka ze stresem
w poczekalni

konkurs i wideo

Po uruchomieniu strony dodatkowo wdrożyliśmy landing page konkursowy, który miał za zadanie wypromować nową stronę oraz markę poczekalni Royal Canin. Zajęliśmy się także pełną realizacją filmu promującego projekt – od zdjęć po montaż.

wolneodstresu