PROJEKT

Whisbear

POWRÓT

Whisbear to ulubiona firma świeżo upieczonych rodziców, bo ich szumiące misie pomagają dzieciom w zasypianiu. Klient chciał rozwinąć produkt technologicznie i wprowadzić na rynek nową, szumiącą zabawkę - Leniwca E-zzy. Urządzenie łączy się z dedykowaną aplikacją w smartfonie rodzica przy pomocy modułu Bluetooth. Dla nas najważniejsze było… serce zwierzaka. To właśnie dzięki niemu Leniwiec reaguje szumem na płacz malucha oraz monitoruje jego sen, a wszystkie te informacje odbiera i analizuje aplikacja.

Prace

Prace nad aplikacją dla Whisbear wykroczyły poza zwykłe zadania developerskie i dotknęły najważniejszych kompetencji Netizens. Od działań nad sprzętową warstwą projektu, poprzez oprogramowanie urządzenia aż po stworzenie aplikacji dla urządzeń mobilnych. Rozpoczęliśmy od zmiany konfiguracji hardware zabawki oraz opracowania i wdrożenia firmware. Następnie stworzyliśmy natywną aplikację mobilną dla iOS i Android wraz z panelem CMS do zarządzania treściami. Byliśmy również współodpowiedzialni za grafikę i UX aplikacji.

Efekty

Zaprojektowaliśmy aplikację, która umożliwia sterowanie zabawką, wysyła alerty na telefon rodzica, gdy dziecko zaczyna płakać oraz dostarcza statystyki pozwalające ocenić jakość snu dziecka. Ponadto rodzic ma do dyspozycji spersonalizowany kalendarz, zbiór praktycznych porad i informacji oraz funkcję pozwalającą na dokumentowanie kroków w rozwoju malucha, a następnie udostępnianie ich z poziomu aplikacji w mediach społecznościowych. Jeszcze przed premierą Leniwiec zyskał uznanie rodziców i ekspertów branży dziecięcej, zdobywając wiele nagród nie tylko w Polsce, ale też w USA i Wielkiej Brytanii. Sama aplikacja otrzymała wyróżnienie w konkursie Mobile Trends Awards 2018.

Przeczytaj opinię klienta w serwisie Clutch

Technologie

Aplikacja: iOS (Swift), Android (Java), Bluetooth

Panel CMS: PHP 7.0

Firmware urządzenia: C++

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ