PROJEKT

Żywiec

POWRÓT

Zadanie było realizowane wspólnie z agencją Hill+Knowlton Strategies Poland, której klientem jest Grupa Żywiec. Kampania była częścią trasy koncertowej Męskiego Grania w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu. Po naszej stronie prac znalazło się przygotowanie serwisu trzymajpion.pl oraz zbudowanie maszyny vendingowej, która była główną atrakcją specjalnej strefy podczas koncertów. Właściwym rozwiązaniem okazało się połączenie kreatywnej inżynierii i elementów grywalizacji.

Prace

Zaprojektowanie i realizacja strony WWW oraz wykonanie interfejsu graficznego wraz z oprogramowaniem systemu zarządzania maszyną vendingovą. Nadzór techniczny nad maszyną podczas eventów Męskie Granie.

Efekty

Strona internetowa trzymajpion.pl zawierała najważniejsze informacje dotyczące tematu kampanii. Użytkownicy mogli dowiedzieć się więcej mi.in. o wpływie alkoholu na organizm czy zapoznać się z poradami, jak spożywać alkohol odpowiedzialnie. Serwis dawał również możliwość zalogowania się do udziału w konkursie, który miał miejsce w czasie koncertów.

Już podczas Męskiego Grania w strefie Trzymaj Pion uczestnicy brali udział w zabawie, której celem było… zachowanie pionu. Pierwszym zadaniem było rozwiązanie quizu na smartfonie dotyczącego umiarkowanej konsumpcji alkoholu. Należało bezbłędnie odpowiedzieć na trzy pytania. Następnie uczestnik sam mógł się przekonać, czy nadal jest w stanie trzymać pion. Jego stan trzeźwości weryfikowała maszyna vendingowa wyświetlająca na ekranie pozę, którą musiał powtórzyć. Była to na przykład jaskółka albo modliszka. Każdy, kto zdał test zdobywał nagrodę, a zdjęciem z oryginalną pozycją mógł pochwalić się na Facebooku.

Technologie

Strona www: HTML, CSS, WordPress

Maszyna Vendingowa: Kinect, Adobe Flash Player, PHP

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ