PROJEKT

WSiP

POWRÓT

Naszym wyzwaniem było stworzenie kilku kluczowych serwisów (ucze.pl, klasowki.pl, wsip.pl) dla największego wydawnictwa szkolnego w Polsce. Jednym z nich był również WSiPnet, czyli platforma edukacyjna do współpracy nauczyciela z uczniem.

Prace

W związku z tym, że z systemu korzystają zróżnicowane grupy użytkowników – nauczyciele i uczniowie – szczególny nacisk został położony na przygotowanie makiet funkcjonalnych. Dzięki temu serwis jest intuicyjny, przyjazny dla internautów oraz bez problemu można znaleźć w nim interesujące nas kwestie. WSipNet został zintegrowany z systemem SCORM. Uczniowie nie lubią odpowiadać przy tablicy, dlatego specjalnie dla nich spersonalizowaliśmy ich tablice online. Ułatwiło to komunikację, wymianę plików czy zadań oraz uporządkowało statusy prac.

Efekty

WSiPnet został stworzony z myślą o wirtualnej współpracy nauczyciela z uczniem. Powinien być zawsze pod ręką, dlatego system dostępny jest również w wersji mobilnej. Platforma edukacyjna została zaprojektowana tak, aby jej wygląd automatycznie dostosowywał się do rozmiarów urządzenia mobilnego albo przeglądarki, na której jest wyświetlany. WSiPnet zapewnia uczniom i nauczycielom dostęp do e-podręczników WSiP, a także oferuje możliwość korzystania z interaktywnych ćwiczeń.

Technologie

PHP, Laravel, WordPress

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ