PROJEKT

Wedel

POWRÓT

Była to dla nas pierwsza realizacja dla firmy E. Wedel, która chciała jak najlepiej zaprezentować się podczas Poznań Game Arena, czyli największych targach gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przykucie uwagi gości - wśród tak ogromnej konkurencji - wymagało zastosowania kreatywnej technologii. Tak wpadliśmy na pomysł połączenia gry komputerowej z czekoladą, której areną została maszyna vendingowa.

Prace

Maszyna z racji swoich rozmiarów, od razu rzucała się w oczy, natomiast sama gra polegała na ułożeniu tabliczki czekolady na dotykowym ekranie. Klocki składające się z 2 oraz 3 kostek czekolady w różnych konfiguracjach pojawiały się na górze ekranu i zaczynały spadać. Gracz poprzez dotyk musiał je obracać i układać w dolnej części tak, aby powstawały jednolite rzędy kostek czekolady. Gra została napisana w technologii Unity. Przygotowaliśmy również kreację oraz od podstaw całą elektronikę maszyny vendingowej.

Efekty

Instalacja okazała się prawdziwym hitem poznańskiej imprezy i przez trzy dni skorzystało z niej ponad dwa tysiące osób. Do maszyny ustawiały się długie kolejki chętnych. Uczestników kusiła możliwość gry, ale również słodki przysmak za zwycięstwo. Na koniec każdy kto prawidłowo ułożył spadające kostki czekolady, mógł liczyć w nagrodę w postaci produktów E. Wedel, które znajdowały się w maszynie.

Technologie

Maszyna: Unity, Adobe flash Player

Hardware, firmware

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ