PROJEKT

Watchbook

POWRÓT

Smartwatche to obecnie jedne z najpopularniejszych gadżetów. Nasz klient postanowił wykorzystać boom na inteligentne zegarki i stworzyć dedykowany tylko dla nich, jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce. Strona musiała być przystosowany do akcji promocyjnych z różnymi partnerami oraz miała gwarantować automatyzm w obsłudze użytkowników. Zleceniodawca przykładał również dużą wagę do przyszłych opinii klientów i tym samym - tak niezbędnej w branży e-commerce - wiarygodności.

Prace

Watchbook wyróżnia zaawansowana wyszukiwarka, która gwarantuje szybki przegląd wszystkich dostępnych modeli smartwatchy oraz sprawdzenia ich parametrów. Strona umożliwia prowadzenie akcji promocyjnych i zakupy z wykorzystaniem kodów rabatowych. Najważniejszym zadaniem w realizacji była odpowiednia integracja serwisu z systemami do zakupu i dostawy (PayU, DHL, WP Desk), obsługi zamówień (Base Linker, Fakturownia) oraz opinii i porównywarek cenowych (Opineo, Ceneo, Facebook, Google Merchant Center). Sklep korzysta z usługi Messengera, jako formy pierwszego kontaktu z klientem. Po naszej stronie prac znalazła się również identyfikacja wizualna sklepu.

Efekty

Odpowiedni wybór i zestawienie wszystkich narzędzi – niezbędnych przy budowie sklepu – już na początku przyniosło spodziewane efekty. Świadczy o tym ponad milion obrotu już po pierwszych trzech miesiącach działania strony. Watchbook ma na swoim koncie kilkanaście akcji promocyjnych z partnerami, a także zebrał kilkaset pozytywnych opinii klientów, co mocno wzmocniło jego pozycję w sieci. Użytkownicy doceniają przede wszystkim zaawansowaną i intuicyjną wyszukiwarkę. Strona na bieżąco jest wzbogacana o kolejne modele smartwatchy oraz sportowych akcesoriów.

Technologie

WordPress, WooCommerce

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ