PROJEKT

Twitter

POWRÓT

Naszym zadaniem było przygotowanie instalacji, która zaangażuje uczestników targów Dmexco w Kolonii do kontaktu z marką na stoisku oraz zachęci ich do dzielenia się treściami na Twitterze.

Prace

Wspólnie z agencją Concept X zrealizowaliśmy cały projekt od A do Z. Przygotowaliśmy projekty zegara, wymyśliliśmy działanie mechanizmów oraz wdrożyliśmy je, stworzyliśmy obudowę, oprogramowaliśmy całość oraz zainstalowaliśmy na miejscu eventu. Zegar wyposażyliśmy w panel administracyjny, z poziomu którego klient mógł konfigurować dowolny hashtag. Do instalacji wykorzystaliśmy podajnik ze starej drukarki, nadając jej nowe życie i zastosowanie. Zegar został wykonany ręcznie przez specjalizującego się w snycerstwie artystę.

Efekty

Instalacja przyciągała uwagę podczas targów. Uczestnicy aktywnie włączyli się do działania. Po 14 dniach liczba tweetów wyniosła 2700 a retweetów 300. Instalacja zaprezentowana na targach okazała się takim sukcesem, że z klient zamówił u nas kolejny zegar, który na stałe zawisł w nowej siedzibie firmy. Drugi zegar także ma społecznościowy charakter – został zintegrowany z ekranem, na którym na bieżąco pojawiają się wysłane tweety.

Technologie

Raspberry, Embedded C++, Node.js

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ