PROJEKT

MediBox

POWRÓT

Technologia po raz kolejny wkroczyła do świata medycyny. Bez kolejek, szybko i sprawnie. Tak działa kiosk telemedyczny, w którym zamknięty został szereg urządzeń badających podstawowe parametry zdrowotne. Główna idea projektu firmy MediBox to popularyzacja badań profilaktycznych oraz zwiększenie świadomości w temacie zdrowia. Produkt to także szansa na łatwy dostęp do badań i częstą kontrolę swojego stanu zdrowia bez udziału lekarza.

Prace

Zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy od podstaw oraz oprogramowaliśmy kiosk telemedyczny. Podczas prac kładliśmy nacisk na funkcjonalność, intuicyjność rozwiązania oraz nowoczesny design kapsuły. To wszystko sprawia, że badania pacjenta odbywają się w komfortowych warunkach. Aplikacja webowa obsługująca smart kiosk została napisana w technologii Electron. Kluczowe w tym projekcie było wbudowanie i zintegrowanie narzędzi do badań w jednym urządzeniu IoT – cyfrowego EKG, ciśnieniomierza, pulsoksymetru, wagi oraz analizatora składu ciała.

Efekty

MediBox to nowa jakość w polskiej służbie zdrowia. Z racji swoich rozmiarów kiosk medyczny przykuwa uwagę, ale przede wszystkim pozwala anonimowo i samodzielnie zrobić podstawowe badania diagnostyczne. Takie jak pomiar ciśnienia krwi, EKG, analiza składu ciała, saturacja krwi oraz waga ciała. Wystarczy wejść do kapsuły, usiąść wygodnie, wybrać rodzaj badania i wykonywać polecenia pojawiające się na dotykowym ekranie. Urządzenie realizujące konkretne badanie zostanie podświetlone. Wyniki są dostępne natychmiast lub wysyłane w formie PDF na wybrany e-mail.

Technologie

Electron, C, Python

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ