PROJEKT

Funktional

POWRÓT

Agencja Funktional wyspecjalizowała się w kompleksowym tworzeniu marek, usług i produktów. Jednak tym razem projekt dotyczył bezpośrednio ich nowej strony WWW. Funktional akurat przygotowywał się do ekspansji na rynki zagraniczne oraz ogłoszenia nowej strategii firmy. Jednym z ich celów było wypozycjonowanie się jako firma realizująca serwisy WWW na bardzo wysokim poziomie, a do tego niezbędna była im nowa wizytówka online. Najlepiej w klimacie odysei kosmicznej…

Prace

Prace nad projektem były prowadzone wspólnie z agencją Funktional, odpowiedzialną za kreację serwisu. Po naszej stronie realizacji znalazło się cięcie i oprogramowanie strony. Grafika była bardzo zaawansowana pod kątem web developerskim, ale nasz dział Frontend lubi takie wyzwania.

Efekty

Do użytku oddany został serwis, który idealnie łączy się z obecną filozofią firmy. Jej podstawowym założeniem jest szukanie niestandardowych rozwiązań łączących innowacje, technologie, design oraz podejmowanie trudnych wyzwań. Nowa komunikacja Funktional została oparta o ideę podboju kosmosu i trudów z nią związanych. Użytkownik od razu po wejściu na www wyrusza w kosmiczną podróż. Strona – już w niecały miesiąc po publikacji – została nagrodzona w trzech branżowych konkursach: Honorable Mention by Awwwards, Special Kudos from CSS Design Awards i Site of The Day award by CSS Winner.

Technologie

HTML, CSS, JavaScript, WordPress

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ