PROJEKT

Fundacja Kibica

POWRÓT

Stal Gorzów Wielkopolski to wielokrotny mistrz Polski na żużlu, za którym stoi ogromna rzesza fanów. Mimo to, władze klubu cały czas starają się być jak najbliżej swoich kibiców, przyciągać ich na stadion czy jak najlepiej komunikować się z nimi w świecie wirtualnym. To wszystko miało odbywać się również przy pomocy dedykowanej aplikacji. Projekt mogliśmy zrealizować dzięki współpracy z Fundacją Kibica. Był to także kolejny etap rozwoju programu Sportbonus.

Prace

Stworzyliśmy aplikację mobilną dla systemów iOS i Android. Dzięki temu żużel na najwyższym poziomie jest już dostępny w każdym smartfonie. Rozwiązanie zostało napisane w technologii React Native. To cross-platformowy framework przygotowany i rozwijany przez Facebooka, który umożliwia tworzenie aplikacji z użyciem JavaScript na dwie najpopularniejsze platformy. Dodatkowo nasz zespół był odpowiedzialny także za kreację i UX aplikacji.

Efekty

Dzięki aplikacji fani Stali Gorzów są na bieżąco z informacjami o swojej drużynie i mogą w prosty sposób komunikować się ze sobą za pomocą postów umieszczanych na tablicy. Co czeka jeszcze na kibiców, którzy pobrali apkę w App Store lub Google Play? Galerie zdjęć, materiały wideo, relacje z meczów, materiały zakulisowe, a także dostęp do programu partnerskiego Zawsze Razem, który pozwala realizować wiele inicjatyw skupiających się wokół klubu. Fanom drużyny z województwa lubuskiego aplikacja szybko przypadła do gustu, bo tuż po swojej premierze – we wrześniu 2018 roku – znalazła się w gronie najpopularniejszych aplikacji sportowych.

Technologie

Aplikacja: React Native

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ