PROJEKT

Fakturomat

POWRÓT

To była realizacja na szeroką skalę na niestandardowych obszarach branży IT. Naszym zadaniem było stworzenie od zera coraz popularniejszego w Polsce rozwiązania w postaci fakturomatu. To urządzenia samoobsługowe umożliwiające wystawienie faktury na podstawie paragonu. Projekt - łączący w sobie elementy software i hardware - został wykonany dla jednej z sieci sklepów wielkopowierzchniowych.

Prace

Naszym zadaniem było zaprojektowanie, zbudowanie od podstaw oraz oprogramowanie fakturomatu. Na początek postawiliśmy na prostą kreację, która będzie przyjazna dla klienta. Ekran dotykowy musiał być intuicyjny dla użytkownika, a drukarka wydajna. Już w czasie budowy zwracaliśmy uwagę i weryfikowaliśmy każdy komponent, który został zamontowany w środku urządzenia. Napisane przez nas oprogramowanie umożliwiało komunikację fakturomatu z API wystawionym przez sklep. Dzięki temu maszyna mogła pobierać dane z paragonu, który został do niej włożony. Następnie użytkownik musiał tylko wpisać NIP i mógł drukować fakturę.

Efekty

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy prawie sto fakturomatów. Odpowiadaliśmy również za logistykę projektu oraz obsługę bieżącą maszyn. Dzięki nam, urządzenia zostały dostarczone do wybranych marketów, w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce. Fakturomat jest bardzo łatwy w obsłudze, a do tego łączy w sobie nowoczesny design oraz przyjazny dla użytkownika interfejs. Klienci, po wprowadzeniu wszystkich danych do faktury, otrzymują wydruk dosłownie po kilku sekundach. Urządzenia skróciły czas oczekiwania na dokument oraz odciążyły pracowników obsługi klienta.

Technologie

Electron, Vue.js, HTML, integracja hardware

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ