PROJEKT

Classen

POWRÓT

Classen potrzebował narzędzia zarówno dla swoich przedstawicieli handlowych, jak i dla klientów, w którym będzie można przeglądać wszystkie produkty firmy. Powstające rozwiązania miało zwiększyć kontrolę nad identyfikacją wizualną materiałów reklamowych, wpłynąć na spójność przedstawiania oferty oraz dać możliwości dostarczania wszystkim - w wygodny sposób - aktualnych danych na temat produktów firmy. Classen korzysta z SAP-u, czyli systemu do zarządzania produktami, i to właśnie stąd należało pobierać wszystkie informacje do powstającej chmury.

Prace

Classen Cloud składa się z części administracyjnej i przeznaczonej stricte dla klientów. Jak działa sama chmura? Oprogramowanie SAP komunikuje się z API Classen Clouda, poprzez które importowane są dane produktów prosto do panelu administracyjnego. Tutaj przygotowane do prezentacji materiały mogą już być publikowane w chmurze. Narzędzie jest dostępna również w formie aplikacji mobilnej na iOS i Android. Aplikacja została napisana w technologii React Native.

Efekty

Powstało nowoczesne rozwiązanie dla klientów i przedstawicieli Classena. W chmurze znajdą komplet produktów firmy, wraz ze szczegółowym opisem technicznym oraz zdjęciami gotowymi do pobrania. Baza danych jest dostępna dla wszystkich, ale zalogowani użytkownicy otrzymują dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak na przykład pliki w dużej rozdzielczości czy pełna oferta. Narzędzie jest dostępne także w języku angielskim i rosyjskim. Klient wszystkim zarządza z poziomu panelu CMS.

Przeczytaj opinię klienta w serwisie Clutch

Technologie

System: JavaScript, HTML5, PHP 7

Aplikacja mobilna: React Native

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ