PROJEKT

CardioCube

POWRÓT

Wspieraliśmy technologicznie medyczny startup CardioCube, a konkretnie rozwój ich autorskiego produktu - specjalnego asystenta głosowego - przeznaczonego dla pacjentów z niewydolnością serca. Naszym zadaniem było stworzenie oprogramowania, które będzie współdziałało z Alexą od marki Amazon.

Prace

Urządzenie CardioCube AI korzysta z komunikacji w formie głosu pacjenta, który dzięki Alexie, jest jego domowym łącznikiem z kliniką lub szpitalem. Dane od osób chorych są – poprzez wywiad – zbierane za pośrednictwem urządzenia głosowego – Amazon Echo. Następnie – po analizie przez specjalne algorytmy – trafiają do lekarzy. Dzięki CardioCube AI informacje od pacjentów są przygotowane w formie przejrzystych zbiorów danych i trendów, które dokładnie obrazują ich stan zdrowia. Finalnie nasz dział Research and Development oddał MVP (Minimum Viable Product), który jest cały czas rozwijany przez medyczny startup, ale już za wielką wodą, gdzie rynek branży med-tech jest największy.

Efekty

Urządzenie IoT ma sprawić, że pacjenci będą rzadziej odwiedzać szpitale, a lekarze będą mogli podejmować szybsze i bardziej trafne diagnozy. Osoby chore mogą także m.in. poprosić o wizytę domową, szybko zgłosić złe samopoczucie czy uzupełnienie leków. Produkt obecnie jest rozwijany na rynku amerykańskim, gdzie startup przeniósł całą swoją działalność. CardioCube jest jedną z aplikacji do pobrania w ramach Alexy, ale można to zrobić będąc wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Cardio Cube from netizens on Vimeo.

Technologie

Laravel, Node.js, Amazon AWS, NLP i AI

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ