PROJEKT

BPSC

POWRÓT

W procesie digitalizacji przedsiębiorstw, jedną z głównych ról odgrywają informacje wspierające proces zarządzania oraz gromadzone i analizowane dane. Rozwiązaniem, które skutecznie działa w tym obszarze jest system ERP Impuls EVO, autorstwa firmy BPSC. Naszym zadaniem było stworzenie mobilnego narzędzia do zarządzania firmą produkcyjną, ściśle powiązanego z tym systemem. Aplikacja Ekrany Startowe miała sprawić, że najważniejsze informacje dotyczące firmy znajdą się w smartfonie.

Prace

Aplikacja została napisana we Flutterze. To technologia od Google umożliwiająca programowanie aplikacji mobilnych, jednocześnie na systemy Android i iOS. Flutter pozwolił nam zoptymalizować pracę i ograniczyć się do tworzenia jednej wersji kodu. Ekrany Startowe pobierają dane i korzystają z infrastruktury istniejącej już platformy Impuls EVO. Rozwiązanie umożliwia planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wszystkie dane prezentowane w aplikacji są w jednym miejscu i są aktualizowane na bieżąco, a wbudowane filtry pozwalają na personalizację przedstawionych informacji.

Efekty

Ekrany Startowe to pełna kontrola nad przedsiębiorstwem zamknięta w smartfonie. Aplikacja ma formę dashboardu i umożliwia szybki przegląd najważniejszych wskaźników w firmie. Kładzie duży nacisk na intuicyjność obsługi i przejrzysty interfejs. Prezentowane dane dopasowane są do odbiorcy i pełnionej przez niego funkcji w przedsiębiorstwie. Każdy z użytkowników może odpowiednio filtrować dane i dostosowywać je do specyfiki firmy, pełnionej w organizacji roli i swojego zapotrzebowania na informacje. Do wglądu w celu bardziej wnikliwej analizy otrzymujemy wykresy, tabele oraz wskaźniki. W efekcie aplikacja stała się wartością dodaną nie tylko dla kadry zarządzającej, ale także pracowników.

Przeczytaj opinię klienta w serwisie Clutch

Technologie

Flutter

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ