PROJEKT

Booke

POWRÓT

Stworzyliśmy aplikację mobilną ułatwiającą zapalonemu czytelnikowi wyszukiwanie cytatów, zaznaczanie ich i przygotowywanie własnych notatek bez kreślenia po kartkach. Zdecydowaliśmy się połączyć wygodę korzystania z eBooków i przyjemność obcowania z prawdziwą książką. Projekt zrealizowaliśmy dla startupu.

Prace

W projekcie byliśmy odpowiedzialni za koncepcję, oprogramowanie oraz design. Treść książki prezentowana jest w postaci linii markujących tekst, dzięki czemu użytkownik może odnaleźć się w strukturze strony, ale nie może jej czytać za pomocą aplikacji. Proces dodawania książek do systemu jest zautomatyzowany. Najpierw książka jest skanowana w specjalistycznej firmie, potem dodawana w panelu CMS, analizowana, i na tej podstawie tworzony jest obraz strony w postaci linii oraz baza z treścią służąca do wyszukiwania.

Efekty

Stworzyliśmy aplikację, dzięki której możemy wyszukać i zaznaczyć interesujący fragment książki. Do zaznaczonego fragmentu możemy dodać własne notatki, zdjęcia, filmy czy linki do stron internetowych. Operację wyszukania i dodania można przeprowadzić za pomocą komend głosowych, aby nie rozpraszać uwagi czytelnika i nie odciągać go od lektury. Podkreślonymi fragmentami tekstu użytkownik może się podzielić ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Technologie

Swift, optyczne rozpoznawanie znaków (OCR), rozpoznawanie mowy, PHP i MySQL

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ