PROJEKT

Aplikacja eventowa

POWRÓT

Przygotowanie aplikacji mobilnej na event to zawsze spore wyzwanie. Szczególnie jeśli na imprezie w jeden dzień ma pojawić się 75 tysięcy osób. Projekt zrealizowaliśmy razem z agencją marketingową z Niemiec, której klientem była firma z branży motoryzacyjnej.

Prace

W projekcie pełniliśmy rolę partnera technologicznego odpowiedzialnego za przygotowanie aplikacji. Dzięki technologii React Native napisaliśmy jeden kod od razu na dwie platformy – iOS i Android. W sferze backendowej skorzystaliśmy z języka PHP. Dodatkowo nasz zespół był odpowiedzialny także za kreację i UX aplikacji. Na bazie kreacji powstała również klikalna makieta, która już w fazie produkcji ułatwiła pracę naszym deweloperom. Już w dzień eventu klient mógł liczyć na nasze wsparcie przez 24 godziny.

Efekty

Uczestnicy imprezy, która odbyła się za naszą zachodnią granicą, mogli pobrać aplikację zarówno na Android, jak i iOS. W ich smartfonach znalazły się między innymi wiadomości, agenda, informacje o wydarzeniach i artystach, dojazdy i parkingi, quizy czy fotogalerie. Na ten mobilny przewodnik – podczas jednodniowego eventu – zdecydowało się prawie 14 tysięcy osób. Goście aktywnie korzystali z aplikacji, przede wszystkim czerpiąc najważniejsze informacje, rozwiązując quizy czy dodając zdjęcia. Udało nam się stworzyć rozwiązanie przede wszystkim łatwe w obsłudze i niezawodne, co przy tak dużym przedsięwzięciu miało niebagatelne znaczenie. Wdrożenia na taką skalę – w technologii React Native – jeszcze nie mieliśmy, dlatego na koniec tym bardziej cieszą nas pozytywne opinie niemieckiego klienta.

Technologie

React Native, PHP

PORTFOLIO

Zobacz inne projekty

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ