Netizens

Netizens z nominacją do Mobile Trends Awards 2021

POWRÓT

Jedenasta edycja Mobile Trends Conference odbędzie się już 17 i 18 marca w Krakowie. Tradycyjnie pierwszemu dniu konferencji towarzyszyć będzie uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Awards. Netizens po raz kolejny znalazł się wśród nominowanych. Tym razem za wykonanie aplikacji myFamilyFinance.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są najlepszym projektom i aplikacjom w różnorodnych kategoriach. Nad wyborem oraz jakością nominacji czuwa Kapituła Konkursowa, którą tworzą eksperci od lat związani z branżą mobile. W tym roku z ponad stu zgłoszeń nominacje w aż 11 kategoriach otrzymało 45 projektów.

Już czwarty rok z rzędu, my również znaleźliśmy się w gronie nominowanych. Tym razem będziemy rywalizować o najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej w Polsce w kategorii bankowość i finanse dla dzieci. Zostaliśmy docenieni przez kapitułę konkursową za realizację aplikacji myFamilyFinance. Więcej o projekcie przeczytasz w tym miejscu.

Co więcej, do wygranej mogą przyczynić się głosy internautów oddane na ich faworytów. Głosowanie odbywa się od 15 do 23 lutego. Trzy projekty lub aplikacje z największą liczbą głosów otrzymają tradycyjnie nagrodę internautów, a zwycięstwo w swojej kategorii to dodatkowe punkty, które później sumowane są z głosami Kapituły. Opisy nominowanych projektów oraz głosowanie internautów dostępne są na https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie My zachęcamy do oddania głosu na nas i Cheil Germany w kategorii numer 3.

Kategoria: Bankowość i finanse dla dzieciMobile Trends Awards 2021:

Gala Mobile Trends Awards 2021 będzie miała miejsce 17 marca w Krakowie. Początek zaplanowano na godzinę 19.

Więcej informacji o konferencji, biletach, pozostałych nominowanych do nagród MTA i gali znajdziesz na: https://2022.mobiletrends.pl/ oraz https://mobiletrendsawards.pl/.

Mobile Trends Conference 2022
Data: 17-18 marca 2022 r.

Miejsce: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva.

BLOG

Przeczytaj inne artykuły

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ