Netizens

Jesteśmy wśród najlepszych firm IoT według Clutch

POWRÓT

Z dumą ogłaszamy, że ​​zostaliśmy uznani za jedną z tysiąca najlepszych firm IT 2022 roku według serwisu Clutch! Wyróżnienie otrzymaliśmy w kategorii IoT. Satysfakcja jest spora, ponieważ klasyfikacja powstaje między innymi w oparciu o recenzje klientów, oferowane usługi czy zrealizowane projekty.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Clutch jest amerykańskim serwisem, który zamieszcza profile firm IT z całego świata i przede wszystkim publikuje opinie klientów na ich temat. Korzystają z niego głównie przedsiębiorstwa, które poszukują do współpracy software house lub technologicznego wsparcia do swojego projektu.

Dziękujemy zespołowi Clutch za docenienie naszej pracy w obszarze IoT. Chcielibyśmy podziękować również naszym klientom i partnerom, którzy nam zaufali oraz powierzyli swoje projekty. Obiecujemy, że na pewno nie spoczniemy na laurach. Za to tych, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę zapraszamy na stronę www lub profil na Clutch, gdzie dostępne są m.in. recenzje naszej pracy.

Bycie liderem w zestawieniu „The Leading Global Developers and IT Services Providers for 2022” jest naprawdę niesamowite. Zwłaszcza, że z tą nagrodą stoją strategiczne decyzje firmy. – Wyróżnienie w kategorii IoT jest szczególnie ważne, ponieważ w 2020 roku postawiliśmy właśnie na ten kierunek w rozwoju firmy. Krok po kroku widzimy, że była to właściwa decyzja. Nie byłoby to możliwe bez doskonałego działu R&D – podkreśla Witold Kempa, CEO.

Masz pomysł na produkt i szukasz partnera technologicznego, które wszystkie kompetencje posiada w jednym miejscu i dodatkowo kompleksowo poprowadzi Twój projekt? Chcesz rozwinąć urządzenie IoT, musisz dokonać zmian w elektronice lub oprogramowaniu? Potrzebujesz wsparcia przy pozyskiwaniu dofinansowań lub inwestorów? Napisz na nb@netizens.pl lub odwiedź estymator projektu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Skontaktuj się z nami już dziś.

BLOG

Przeczytaj inne artykuły

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ