Netizens

Netizens partnerem Mobile Trends Conference 2021

POWRÓT

Już 4 i 5 marca 2021 roku odbędzie się 10. edycja Mobile Trends Conference. Na uczestników czekają dwa dni wypełnione eksperckimi prelekcjami i wymianą doświadczeń z obszaru technologii mobilnych. Oczywiście i nas nie może tam zabraknąć. To dla nas duże wyróżnienie, ponieważ podczas jubileuszowej odsłony będziemy pełnić rolę partnera wydarzenia.

Aplikacje i rozwiązania mobilne to bardzo ważna część naszej działalności. Doceniamy każdą inicjatywę promującą branżę mobile. Bez wątpienia jedną z nich jest Mobile Trends Conference. To wydarzenie skierowane do biznesu i promujące nowe technologie mobilne – nie tylko te związane ze smartfonem. Podczas MTC nie zabraknie managerów, kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i dużych firm.

Nowa formuła, edycja online 

Święto branży mobile odbywa się nieprzerwanie od 2012 roku. W tym roku przybierze nową formułę i odbędzie się wyłącznie w wersji online. W dwudniowym programie konferencji przewidziano merytoryczne prelekcje, pełne nieszablonowych rozwiązań. Podczas tej edycji nadarzy się też wiele okazji do nawiązywania nowych relacji biznesowych.

Paweł Herman wśród prelegentów

Na uczestników konferencji czekają znani eksperci branży. Na wirtualnej scenie wystąpią m.in.: Artur Kurasiński, Wojtek Kutyła, Krzysztof Marzec, Michał Szklarski czy Krzysztof Wojewodzic. Tematy wystąpień będą poruszały zagadnienia takie jak najnowsze trendy technologiczne, IOT, projektowanie aplikacji, szeroko pojmowany UX i UI, wyzwania biznesu w czasach pandemii oraz trendy na nadchodzący rok. Nie zabraknie także inspirujących case study oraz prelekcji dotyczących marketingu w branży mobile. Wśród prelegentów znalazł się również Paweł Herman, Head of Business Development w Netizens, który zabierze gości do świata IoT. Z jego wystąpienia dowiecie się – Jak tworzyć produkty mobilne w świecie Internetu Rzeczy? Paweł wystąpi pierwszego dnia MTC o godzinie 11:30.

Oscary branży mobile

Tradycyjnie konferencji towarzyszyć będzie uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Awards. Prestiżowe statuetki zostaną rozdane wieczorem 4 marca przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację. Tutaj również zostaliśmy docenieni. Jesteśmy nominowani za realizację aplikacji Impuls EVO – Ekrany Startowe dla BPSC w kategorii biznes/dla firm. Transmisja z jubileuszowej 10. edycji przyznania nagród Mobile Trends Awards będzie dostępna na Facebooku oraz na kanale Youtube.

Mobile Trends Conference 2021
Data: 4 i 5 marca 2021, start konferencji godz. 9.00,
Miejsce: ONLINE
2021.mobiletrends.pl

BLOG

Przeczytaj inne artykuły

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania. Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.

WIĘCEJ