PRACA

Support team member

Katowice

Kim jesteśmy i dlaczego warto do nas dołączyć?

Netizens to coś więcej niż software house, sami określamy się jako spółka inżynierii kreatywnej. Oferujemy dedykowane rozwiązania programistyczne i inżynierskie, gotowe do wsparcia każdego biznesu. Nie skupiamy się wyłącznie na budowie oprogramowania, ale również od podstaw projektujemy urządzenia elektroniczne. Dzięki temu dostarczamy kompletną technologię, która będzie stanowić realną wartość biznesową dla klienta lub wzmocni jego kampanię marketingową.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • dokładność i cierpliwość

  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę/zlecenie/B2B

  • stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem

  • pracę przy ciekawych projektach

  • nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany) wzbogacone o piłkarzyki i hulajnogi

  • firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu

Benefity

Nasz system wartości

Terminowość

Zespół

Kaizen

Motywacja

Jakość

Innowacyjność

Dołącz do nas

Jeżeli ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie czekaj. Wyślij zgłoszenie zawierające CV i list motywacyjny oraz listę własnych realizacji na adres: praca@netizens.pl

Prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych. Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

WIĘCEJ