.KTW

strona www
promująca inwestycję
deweloperską

O projekcie

Biurowce .KTW, które mają powstać w miejscu byłego wieżowca DOKP, to jedno z najważniejszych przedsięwzięć budowlanych w stolicy województwa śląskiego. Jak mówią o inwestycji jej autorzy - ma być to „brama” do centrum metropolii - prosta i prawdziwa. Inwestor, czyli Grupa TDJ takiego rozwiązania poszukiwał również dla strony www, która miała przybliżyć mieszkańcom Katowic oraz potencjalnym najemcom ideę przedsięwzięcia.

wizytówka
online

Wspólnie z agencją brandingową Funktional, podjęliśmy się zadania stworzenia serwisu promującego zarówno sam prestiżowy kompleks biurowy, jak i całą aglomerację śląską. Po naszej stronie znalazły się prace deweloperskie oraz produkcja trzech materiałów filmowych zapowiadających inwestycję.

ktw
KTW

równoległe
premiery

Ostateczne wizualizacje budynku oraz wszystkie szczegóły dotyczące biurowców zaprezentowano 19 maja podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2016 w Katowicach. Chwilę po oficjalnej prezentacji, gdy na stronie ktw.com.pl pojawiły się szczegółowe informacje o projekcie, ostatnie tajemnice zostały odkryte przed internautami.

Zakres prac

Przygotowanie warstwy front-endowej oraz back-endowej serwisu www, realizacja filmów promocyjnych.

Technologie

  • sass
  • wordpress
  • js

efekty
prac

Razem z agencją Funktional oddaliśmy przejrzystą i funkcjonalną stronę www, która podkreśla prestiż oraz znaczenie inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Katowic, tuż obok Spodka, NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Przygotowane przez nas filmy teaserowe w wirtualnym świecie stopniowo budowały napięcie, aż do wielkiego finału, czyli oficjalnej prezentacji projektu podczas EKG 2016.

Na stronie .KTW użytkownik znajdzie wszystkie informacje dotyczące obiektu oraz pozna biznesowe atuty aglomeracji śląskiej. Nowe biurowce – na razie w wersji online – już teraz kuszą przyszłych najemców.

Serwis dostępny jest w dwóch wersjach językowych – polskim i angielskim. Strona została przygotowana w technice RWD.

KTW