Funktional

strona agencji w klimacie
odysei kosmicznej

wizytówka online

To kolejna strona, która powstała we współpracy z naszą partnerską agencją Funktional z Krakowa. Agencja wyspecjalizowała się w kompleksowym tworzeniu marek, usług i produktów. Jednak tym razem projekt dotyczył bezpośrednio ich nowej strony WWW. Funktional akurat przygotowywał się do ekspansji na rynki zagraniczne oraz ogłoszenia nowej strategii firmy. Jednym z ich celów było wypozycjonowanie się jako firma realizująca serwisy WWW na bardzo wysokim poziomie, a do tego niezbędna była im nowa wizytówka online. Najlepiej w klimacie odysei kosmicznej…

prace:

Prace nad projektem były prowadzone wspólnie z agencją Funktional, odpowiedzialną za kreację serwisu. Po naszej stronie realizacji znalazło się cięcie i oprogramowanie strony. Grafika była bardzo zaawansowana pod kątem web developerskim, ale nasz dział Frontend lubi takie wyzwania.

kosmiczny efekt

Wygląd nowej strony to czytelny sygnał nawiązujący do zmian w strategii agencji. Do użytku oddany został serwis, który idealnie łączy się z obecną filozofią firmy. Jej podstawowym założeniem jest szukanie niestandardowych rozwiązań łączących innowacje, technologie, design oraz podejmowanie trudnych wyzwań. Nowa komunikacja Funktional została oparta o ideę podboju kosmosu i trudów z nią związanych. Użytkownik od razu po wejściu na stronę wyrusza w kosmiczną podróż.

serwis obsypany nagrodami

Nasza współpraca z Funktionalem po raz kolejny przyniosła znakomite efekty. Strona - już w niecały miesiąc po publikacji - została nagrodzona w trzech branżowych konkursach: Honorable Mention by Awwwards, Special Kudos from CSS Design Awards i Site of The Day award by CSS Winner.

technologie