SKYN Sampler

Maszyna Vendingowa

idea

Jak firma może się wyróżnić i przykuć uwagę młodych ludzi podczas dużego eventu? W jaki sposób wykorzystać media społecznościowe do promocji swojej marki? Po raz kolejny rozwiązaniem okazało się połączenie światów online i offline.

skyn
Chcę mieć 500plus
skyn
Lubię wszędzie

Wyjątkowa
dedykacja

Maszyna vendingowa była główną atrakcją specjalnej strefy SKYN podczas czterech imprez muzycznych. SKYN Sampler został wyposażony w ekran dotykowy i specjalną drukarkę, co pozwalało każdemu uczestnikowi wydarzenia stworzyć spersonalizowane opakowanie prezerwatyw. Tekst, który był na nim drukowany, zaczynał się od słów „chcę”, „mam” lub „lubię”, natomiast dalsza część zdania zależała już tylko od fantazji i kreatywności autora wpisu. Sam druk trwał około minuty. Zdjęciem swojego opakowania - z prowokacyjną dedykacją - od razu można było się pochwalić na Facebooku lub przesłać jako MMS.

Osobiste opakowanie
prezerwatyw

opis projektu

Prace wykonywaliśmy na zlecenie agencji Buzz Media zajmującej się działaniami marketingowymi dla prezerwatyw premium marki SKYN dystrybuowanych przez firmę Unimil. Naszym zadaniem było zbudowanie maszyny vendingowej, która w innowacyjny sposób będzie promowała produkt wśród młodych ludzi podczas Juwenaliów 2016 w Krakowie, Warszawie i Poznaniu oraz na festiwalu Audioriver w Płocku.

skyn
skyn skyn skyn

zakres prac

Zbudowanie maszyny vendingowej od podstaw. Dobór rozwiązań hardware’owych i software’owych. Opracowanie logiki działania aplikacji i infrastruktury sprzętowej. Wykonanie interfejsu graficznego aplikacji oraz projektu obudowy. Oprogramowanie systemu zarządzania poszczególnymi elementami interaktywnej instalacji. Integracja z Facebookiem i usługą SMSAPI. Nadzór techniczny nad maszyną podczas eventów oraz wsparcie logistyczne.

Technologie

  • html5
  • css3
  • php
  • adobe flash
  • javascript
2500 całkowita liczba wydrukowanych sampli
2200 liczba przejechanych kilometrów
8 przez tyle dni maszyna była dostępna dla uczestników imprez
4 liczba miast, które odwiedziła maszyna

liczby