Programista PHP

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy interaktywnym domem produkcyjnym działającym w obszarach: software, mobile, online advertising i interactive installations. Z pasją tworzymy innowacyjne i interaktywne rozwiązania łączące światy on-line i off-line. Jako zespół doświadczonych specjalistów realizujemy ambitne projekty informatyczne o dużej skali. Pracujemy dla marek, agencji reklamowych i działów IT w Polsce i na świecie.

Opis stanowiska:

  • oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych, api z wykorzystaniem
    języka PHP 5.x i 7.x,

  • analiza dokumentacji projektowej niezbędnej w realizacji projektów / zadań,

  • testowanie pisanego przez siebie kodu (testy jednostkowe, integracyjne).

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych z wykorzystaniem języka PHP 5.x i/lub 7.x,

  • znajomość co najmniej jednego z wiodących frameworków PHP (Laravel, Symfony, Zend Framework itp.),

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (np. MySQL, Firebird, PostgreSQL), w tym umiejętność budowania zapytań SQL,

  • umiejętność posługiwania się GIT,

  • umiejętność programowania z wykorzystaniem technik TDD, DDD,

  • stosowanie się do dobrych praktyk w programowaniu: DRY/SOLID/KISS,

  • znajomość podstawowych wzorców projektowych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie specyfikacji projektu.

Mile widziane:

  • znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL (np. MongoDB),

  • znajomość języka JavaScript i technologii frontendowych takich jak jQuery, Vue.js i inne,

  • umiejętność budowania aplikacji z wykorzystaniem NodeJS, znajomość Python, .NET.

Oferujemy:

  • wyjątkowy system
    doceniania pracowników

  • rozwój i udział
    w szkoleniach

  • praca dla renomowanych
    marek

  • umowę o pracę/B2B/umowę zlecenie

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,

  • współpracę z najlepszymi specjalistami,

  • pracę w młodym zespole i super atmosferę,

forma kontaktu

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny oraz listę własnych realizacji prosimy przesyłać na adres:
praca@netizens.pl
Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.
W załączonym CV prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Netizens Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach."

czekamy na twoje
zgłoszenie

napisz
do nas

Dodaj kolejny plik