dołącz do teamu
netizens

napisz
do nas

Dodaj kolejny plik

aktualnie poszukujemy

  • Programista WordPress

    Zobacz więcej

    Opis stanowiska:

    • programowanie serwisów/aplikacji internetowych z wykorzystaniem platformy WordPress
    • rozwój istniejących projektów
    • dokumentowanie pisanego przez siebie kodu

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji/stron internetowych z wykorzystaniem platformy WordPress
    • bardzo dobra znajomość platformy WordPress (custom post type, custom taxonomies, W3 Total Cache, ACF Pro, WPML, multisite, tworzenia wtyczek, zmiana opcji Admina WP)
    • bardzo dobra znajomość PHP (pisanie zaawansowanych wtyczek WordPress, integracja WordPress’a z zewnętrznymi systemami)
    • dobra znajomość WP REST API
    • dobra znajomość baz danych MySQL, umiejętność budowania zapytań SQL
    • dobra znajomość JavaScript (vue.js, jQuery), AJAX
    • umiejętność tworzenia motywów WordPress
    • podstawowa znajomość́ HTML, CSS (za jakość warstwy front-end odpowiedzialni są niezależni web-developerzy)
    • mile widziana znajomość technologii mobilnych (RWD)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji projektu

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • pracę przy ciekawych projektach
    • współpracę z najlepszymi specjalistami
    • pracę w młodym zespole, miłą atmosferę
    • w chwilach relaksu - piłkarzyki
  • account manager

    • budowanie oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami
    • planowanie oraz koordynacja prac projektowych dla Klientów, we współpracy z Project Managerem oraz zespołem produkcyjnym

    Wymagania:

    • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji
    • samodzielność oraz wzorowa organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • przynajmniej roczne doświadczenie w branży
    • wiedza z zakresu nowych technologii, reklamy oraz mediów

    Oferujemy:

    • pracę przy ciekawych projektach, dla renomowanych marek
    • stały rozwój, szkolenia
  • android developer

    Wymagania:

    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na urządzenia z systemami Android
    • co najmniej 2 aplikacje opublikowane na Google Play store
    • bardzo dobra znajomość Javy
    • dobra znajomość środowiska Android Studio
    • doświadczenie w pracy z bazami danych
    • umiejętność debugowania aplikacji
    • umiejętność wykorzystania komponentów/bibliotek zewnętrznych
    • znajomość programowania zorientowanego obiektowo oraz wzorców projektowych
    • terminowość, umiejętność pracy pod kontrolą harmonogramów
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT lub Subversion)
    • podstawowa umiejętność korzystania z programów graficznych Gimp/Photoshop

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy
    • pracę dla renomowanych marek
    • umowę o pracę/umowę - zlecenie
    • motywacyjny system wynagrodzeń