dołącz do teamu
netizens

napisz
do nas

Dodaj kolejny plik

aktualnie poszukujemy

  • junior web developer

    Zobacz więcej

    Wymagania:

    • doświadczenie w kodowaniu stron internetowych (poparte portfolio)
    • dobra znajomość HTML5, CSS
    • dobra znajomość standardów W3C
    • znajomość platformy WordPress
    • podstawowa znajomość JavaScript (+ pakiet jQuery)
    • umiejętność kodowania pod różne przeglądarki (Internet Explorer 10+, Edge, Firefox, Safari, Opera, Chrome)
    • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
    • umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    • znajomość Sass, Less, PostCSS
    • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
    • umiejętność optymalizacji serwisów pod kątem SEO i ułatwień dostępu dla osób niedowidzących

    Oferujemy:

    • pracę dla renomowanych marek
    • umowę o pracę/umowę zlecenie
    • stały rozwój, szkolenia
    • współpracę z najlepszymi specjalistami
    • pracę w młodym zespole
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • możliwość urozmaicenia czasu pracy grą w piłkarzyki
  • product manager

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż i rozwój innowacyjnych produktów Netizens
    • stała współpraca z działem Research and Development
    • dbanie o relacje z nowymi i obecnymi klientami
    • prowadzenie prezentacji produktowych
    • kontakt z dostawcami

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu reklamy oraz rynku mediów
    • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z klientem
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • samodzielność oraz wzorowa organizacja pracy

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • pracę w zgranym zespole, miłą atmosferę
  • android developer

    Wymagania:

    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na urządzenia z systemami Android
    • co najmniej 2 aplikacje opublikowane na Google Play store
    • bardzo dobra znajomość Javy
    • dobra znajomość środowiska Android Studio
    • doświadczenie w pracy z bazami danych
    • umiejętność debugowania aplikacji
    • umiejętność wykorzystania komponentów/bibliotek zewnętrznych
    • znajomość programowania zorientowanego obiektowo oraz wzorców projektowych
    • terminowość, umiejętność pracy pod kontrolą harmonogramów
    • znajomość języka angielskiego

    • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT lub Subversion)
    • podstawowa umiejętność korzystania z programów graficznych Gimp/Photoshop

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy
    • umowę o pracę/umowę - zlecenie
    • pracę w młodym zespole, miłą atmosferę